Ekspresowa naprawa protez

Masz problem z protezą i potrzebujesz szybkiej pomocy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się ekspresową naprawą protez zębowych różnego rodzaju. Czekają na Państwa najlepsi eksperci z dziedziny protetyki stomatologicznej.

Naprawiamy zarówno protezy ruchome, jak i stałe. Wykorzystujemy przy tym najwyższej jakości materiały. Dlatego nie musicie się Państwo obawiać o ostateczną funkcjonalność protez i końcowy efekt wizualny.

Naprawiamy:

– licówki,

– korony i mosty,

– protezy szkieletowe różnego rodzaju,

– protezy osiadające częściowe i całkowite,

– protezy Overdenture.

Przychodzimy z pomocą:

– w przypadku pękniętych i złamanych protez,

– gdy zachodzi potrzeba dostawienia klamer do protez zębowych,

– gdy trzeba dostawić zęby do protez do ekstrakcjach zębów,

– przy wzmacnianiu protez siatką protetyczną,

– w przypadku korekty protez, które stwarzają pacjentom problemy.

Wiemy doskonale, że w tym przypadku czas ma ogromne znaczenie. Pacjenci chcą zazwyczaj  szybko naprawić swoją protezę, aby móc normalnie na co dzień funkcjonować. Dlatego wszystkie naprawy realizujemy wręcz ekspresowo. Często jesteśmy w stanie dokonać naprawy „od ręki”. Chcemy, aby wszyscy klienci byli zadowoleni z naszych usług.

Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Jeśli jesteście Państwo na etapie poszukiwania optymalnych protez pod kątem trwałości i komfortu użytkowania, chętnie doradzimy. Jesteśmy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

Na życzenie dajemy roczną pisemną gwarancję na każde wykonane w naszym gabinecie uzupełnienie protetyczne. To zdecydowanie wyróżnia nas na rynku. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że razie ewentualnych usterek służymy pomocą.

Jeśli mają Państwo problem ze swoimi protezami, zapraszamy jak najszybciej do skorzystania z naszych usług. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie w celu ustalenie dogodnego terminu. Możecie nas Państwo także odwiedzić osobiście. Ekspresowa naprawa protez do nasza specjalność.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Najważniejsze jest dla nas zawsze zdrowie i zadowolenie pacjentów. Dlatego nasz gabinet jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny. Mowa w tym przypadku także o leczeniu kanałowym (endodontycznym), które wykonujemy z udziałem profesjonalnego mikroskopu zabiegowego. Dzięki temu możemy uzyskać doskonałe wyniki leczenia.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem odbywa się przy wykorzystaniu specjalnego mikroskopu. Wielokrotnie powiększa on obraz wnętrza leczonego zęba. Stomatolog widzi w ten sposób całą jego komorę i wszystkie kanały korzeniowe. Może je dzięki temu dokładnie oczyścić i opracować. Ryzyko niepowiedzenia zabiegu jest wręcz minimalne. To duża przewaga nad standardowym leczeniem endodontycznym.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem jest nieocenione w przypadku:

– perforacji ścian zęba,

– problemów z odnalezieniem kanałów zębowych,

– nietypowej anatomii zęba (zakrzywione korzenie, zrośnięte kanały),

– złamania narzędzia endodontycznego czasie opracowywania kanału zębowego.

Zabiegi endodontyczne są oczywiście zawsze przeprowadzane w znieczuleniu. Dlatego pacjent nie odczuwa żadnego bólu. Stomatolog opracowuje i oczyszcza kanały zębowe z udziałem mikroskopu, a potem wypełnia ząb i korzenie odpowiednim materiałem. Kolejnym krokiem jest założenie opatrunku tymczasowego. W czasie następnych etapów leczenia ząb jest na stałe wypełniany lub wykorzystywana jest specjalna korona. Ostateczna decyzja należy do pacjenta.

W przypadku nowoczesnego leczenia endodontycznego dużą rolą odgrywa innowacyjna diagnostyka obrazowa 3D. Mowa tutaj o tomografii wiązki stożkowej CBCT. Wykonane tą metodą zdjęcie pozwala obejrzeć dany ząb w projekcji przestrzennej, a więc z każdej strony i pod każdym kątem. Jest to nieocenione wówczas, gdy anatomia kanałów zęba jest bardzo skomplikowana i niewidoczna na standardowych fotografiach RTG.

Gwarantujemy kompleksową obsługę i atrakcyjne ceny. Zawsze wybierany najlepszą dla pacjenta procedurę działania. W razie pytań chętnie służymy pomocą.

Protezy szkieletowe

Nie da się ukryć, że uzupełnienie częściowych braków zębowych to ogromne wyzwanie dla nowoczesnej protetyki. Za sprawą wysokiej jakości uzupełnień częściowych, wielu pacjentów jest w stanie dłużej zachować własne zęby i uchronić delikatne tkanki jamy ustnej przed degradacją.

Większość osób sięga po częściowe uzupełnienia protetyczne w celu poprawy swojego wyglądu estetycznego. Jednak uzupełnienia te mają o wiele więcej zalet. Pozwalają odbudować funkcję żucia i mowy.

Protezy szkieletowe to protezy metalowe, które są na ogół wykończone akrylem. W przypadku alergików alternatywnym rozwiązaniem są procesy wykańczanie materiałem, który nie zawiera monomeru resztkowego, a więc nylonem.

Szkielet metalowy skutecznie przenosi siły, które powstają w czasie żucia na ozębną własnych naturalnych zębów, co następuje poprzez podparcia i klamry metalowe obecne w protezie. Protezy szkieletowe i podobne uzupełniania to ciekawa alternatywa dla uzupełnień stałych np. mostów.

Protezy tego typu sprawdzają się u osób, u których utrata zębów obejmuj długie braki mędzyzębowe, częściowe braki przednie i braki skrzydłowe. Dzięki nim często nie trzeba wyrywać zębów, ale można je wyleczyć. Protezy szkieletowe są idealne dla osób, które cenią sobie komfort. Dodatkowo wyróżniają się one atrakcyjną ceną.

Protezy szkieletowe są uzupełnieniami, które mają sporo zalet. Zdaniem wielu osób są o wiele wygodniejsze w użytkowaniu niż protezy akrylowe. Są niewielkie rozmiarowo i komfortowe w stosowaniu. Jeśli są prawidłowo wykonane, nie sprawiają problemów w zakresie utrzymania w czystości. To przekłada się oczywiście na mniejsze ryzyko infekcji w jamie ustnej. Protezy metalowe są także trwalsze niż te wykonane z akrylu.

Protezę szkieletową należy po każdym oczyścić z resztek pokarmowych. Trzeba też ją umyć przed pójściem spać. Dopuszczalne jest także jej zdejmowanie na noc i odkładanie do specjalnego pudełka.

Implanty zębów

Zadbamy o Państwa uśmiech kompleksowo. Gdy najważniejsza jest funkcjonalność, komfort i wysoka estetyczna, dobrze w przypadku braku zębowych sprawdzają się nowoczesne implanty zębów. W naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy profesjonalne zabiegi implantologiczne na najwyższym poziomie. Jednocześnie dbamy o zachowanie atrakcyjnych cen.

Implantologia to dziedzina stomatologii, która daje ogromne możliwości. Implantów w zasadzie nie da się odróżnić na pierwszy rzut oka od naturalnych zębów. To najlepsza imitacja naturalnych tkanek. Implanty są wytrzymałe i niezbyt trudne do utrzymania w czystości. Nic dziwnego w tym, że stawiają na nie osoby w różnym wieku. Dla organizmu dorosłego, zdrowego człowieka wszczepienie implantów wcale nie jest dużym obciążeniem. Dodatkowo jest to rozwiązanie na długie lata.

Implanty są częścią wszczepianą w kość. Zazwyczaj wykonuje się je z tytanu. Jest to bowiem materiał biokompatybilny, którego organizm nie traktuje jak ciało obce. Na implancie osadzana jest później imitująca prawdziwy ząb korona protetyczna lub most.

Implanty warto stosować z wielu powodów:

– są to niezawodne uzupełnienia protetyczne,

– w tym przypadku ryzyko uszkodzenia zębów i tkanek sąsiednich jest niewielkie,

– dzięki nim nie trzeba stosować protez ruchomych i klejów,

– są one stabilne i dają odczucia bodźców podobne do zębów naturalnych,

– pozwalają jeść różnego rodzaju pokarmy,

– to rozwiązanie długoterminowe, ekonomiczne.

W naszym gabinecie zatrudniamy doświadczonych specjalistów z zakresu implantologii. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, które zostały sprawdzone przez wielu pacjentów. Zabiegi wszczepiania implantów przeprowadzane przez naszych lekarzy są w 100% bezpieczne. Stanowią najlepszą inwestycję we własne zdrowie i wygląd. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie służymy pomocą.

Protetyka stomatologiczna

Profesjonalna protetyka stomatologiczna jest bardzo istotnym elementem naszej działalności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Chcemy, aby każdy pacjent był zadowolony z rezultatów leczenia.

Protetyka stomatologiczna jest działem stomatologii zajmującym się odtwarzaniem warunków zgryzowych po uszkodzeniu bądź utracie zębów naturalnych. Nowoczesna stomatologia przychodzi z pomocą nawet w przypadku bardzo rozległych braków zębowych.

Protetyka stomatologiczna wykorzystuje obecnie:

– protezy stałe (mocowane na stałe, których nie można usunąć z ust).

– protezy ruchome (można je wyjąć z ust np. w celu wyczyszczenia) np. akrylowe, acetalowe, nylonowe, szkieletowe,

– protezy kombinowane (protezy ruchome, które są łączone z uzupełnieniami stałymi z wykorzystaniem zasuw czy zatrzasków).

Protezy stałe to np. korony i mosty. Są one wykonywane z kompozytu lub metalu – licowane porcelaną i pełnoceramiczne. Warto także wspomnieć o licówkach kompozytowych i pełnoceramicznych.

W sytuacji, gdy doszło do utraty lub uszkodzenia zębów, trzeba szybko zgłosić się do specjalisty. Zawsze istnieje bowiem ryzyko, że w kierunku luki zaczną się przechylać pozostałe zęby. Wówczas wykonanie prawidłowej odbudowy protetycznej jest utrudnione. Ponadto zęby przeciwstawne do luki (antagoniści) dążą zawsze w kierunku kontaktu. Jeśli nie zostanie wykonana proteza, mogą wysunąć się z zębodołów. To oczywiście oznacza ich utratę.

W naszym gabinecie pracują doświadczeni protetycy. Są w stanie dopasować uzupełnienie protetyczne do Państwa możliwości finansowych i oczekiwanego efektu końcowego. Zajmujemy się także innymi zabiegami przygotowawczymi do protetyki stomatologicznej. Mowa w tym przypadku o leczeniu zachowawczym i kanałowym, diagnostyce obrazowej czy chirurgii szczękowej. Działamy przede wszystkim kompleksowo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego.

Protezy zębowe

Protezy zębowe są rozwiązaniem skierowanym do tych pacjentów, którzy mają braki w swoim uzębieniu. Dzięki odpowiednim protezom można je uzupełnić, przywracając prawidłowe funkcje żucia i odpowiednią estetykę całej twarzy. W naszym gabinecie mamy do zaoferowania protezy zębowe najwyższej jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług.

Wszelkiego rodzaju braki w uzębieniu trzeba jak najszybciej wypełnić. Jeśli się tak nie stanie – dość może do zaburzeń np. wysuwania się zębów, ich przeciążenia, rozwoju chorób przyzębia itd. Pogorszyć się może nawet ogólny stan zdrowia, co objawia się zazwyczaj bólami głowy i bólami stawów skroniowo-żuchwowych.

Wybór odpowiednich protez zębowych ma ogromne znaczenie. Powinny one zapewniać pacjentom komfort na co dzień. Oferujemy protezy zębowe ruchome i stałe.

Wśród protez ruchomych warto wymienić tutaj:

– protezy osiadające opierające się na tkankach miękkich częściowo lub całkowicie,

– protezy Overdenture, które są stosowane przede wszystkim jako protezy całkowite, ale mogą być stosowane na wybrane korzenie lub z wykorzystaniem implantów zamiast korzeni zębowych,

– protezy z podparciem ozębnowym bądź ozębnowo-śluzówkowych, które nazywane są niekiedy protezami szkieletowymi, zawierają elementy stalowe z klamrami mocującymi oraz miejscem na braki zębowe, oparte są częściowo na naturalnych zębach pacjenta.

Protezy stałe to natomiast:

– licówki wykonane z delikatnej porcelany bądź kompozytu, które korygują kształt i kolor zębów,

– koron i mosty odbudowujące pojedyncze braki zębowe lub kilka braków zębowych, są wykonywane z kompozytów i porcelany na podbudowie z metalu lub dwutlenku cyrkonu,

– wkłady koronowo-korzeniowe i endokorony na zębach leczonych kanałowo.

W naszym gabinecie pracują najlepsi specjaliści z zakresu protetyki stomatologicznej.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do umówienia się na konsultację protetyczną.

Korony cyrkonowe

Zajmujemy się od lat z powodzeniem protetyką stomatologiczną. Chcemy, aby każdy pacjent wyszedł z naszego gabinetu zadowolony. Wykonujemy m.in. korony kompozytowe, pełnoceramiczne i korony na podbudowie, w tym korony cyrkonowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty w zakresie nowoczesnej protetyki stomatologicznej.

Korony cyrkonowe skutecznie pokrywają widoczną część zęba. Produkowane są z dwutlenku cyrkonu, zwanego potocznie właśnie cyrkonem. To materiał wysokiej jakości wykorzystywany w wielu dziedzinach medycyny i w mechanice precyzyjnej.  Jest biokompatybilny z organizmem człowieka. Nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Nie wydziela szkodliwych substancji.

Cyrkon stosowany jest przy produkcji wielu uzupełnień protetycznych, takich jak:

– korony pełnocyrkonowe produkowane z jednego bloku cyrkonu, których wadą jest niższa przepuszczalność światła,

– korony porcelanowe na cyrkonie, które prezentują się bardzo estetycznie, gdyż porcelana przepuszcza światło i naturalnie je załamuje.

Korony cyrkonowe doskonale sprawdzają się w przypadku uszkodzeń i braków zębowych. Pozwalają na rekonstrukcję zębów po leczeniu kanałowych. Są wykorzystywane przy zabiegach implantologicznych. Sięga się po nie przy odbudowie zębów startych i skruszonych. Korony cyrkonowe sprawdzają się w przypadku zębów zniszczonych i przebarwionych. W prawidłowy sposób wykonane są w stanie odtworzyć pierwotne kształty łuków zębowych oraz przywrócić im funkcjonalność.

Korony cyrkonowe mają sporo zalet:

– są atrakcyjne cenowo,

– cechują się wysoką szczelnością brzeżną,

– nie wymagają stosowania metalu,

– są wytrzymałe i bardzo trwałe,

– mają kolorystykę zbliżoną do naturalnych zębów.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z tematyką koron cyrkonowych i dobierzemy najlepsze dla Państwa uzupełnienie protetyczne. Wychodzimy z założenia, że każdy pacjent powinien wyjść z naszego gabinetu zadowolony.

Licówki

Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania protetyczne, w tym popularne licówki. Idealnie nadają się one do korygowania różnego rodzaju niedoskonałości zębów. Nasi specjaliści wychodzą z założenia, że każdy pacjent powinien wyjść z gabinetu zadowolony. Dlatego dbają o precyzyjne dopasowanie licówek. Serdecznie zapraszamy na konsultację.

Licówki to nic innego, jak cienkie płatki porcelany lub kompozytu przeznaczone do trwałego osadzenia na wargowej stronie zębów. Znajdują się one od strony przedsionka jamy ustnej bądź od strony policzka. Licówki z porcelany są estetyczne i trwałe, prezentują się bardzo naturalnie. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na ładnym uśmiechu.

Za sprawą licówek można szybko pozbyć się problemu niedoskonałych zębów. Są one nieocenione w przypadku:

– zmiany kolorystyki zębów,

– regulacji kształtu zębów,

– odbudowy brakujących fragmentów zębów,

– nadania zębom właściwej długości,

– zamaskowania przebarwień różnego rodzaju,

– likwidacji diastemy, a więc szpary między zębami,

– wyregulowania niektórych skrzywień zębów.

Przed założeniem licówek zęby trzeba oczywiście wyleczyć. Potem następuje pobranie wycisków w celu przygotowania wizualizacji efektu końcowego. Licówki wykonywane są zawsze przez doświadczonych protetyków przy udziale materiałów wysokiej jakości. Wyglądają jak prawdziwe zęby, ale mogą być od nich nieco jaśniejsze. Przekłada się to na estetyczny uśmiech. Po zaakceptowaniu przez pacjenta projektu następuje osadzenie licówek w jamie ustnej. Czasem konieczne może być delikatne wypreparowanie powierzchni zęba, aby można było je trwałe i dokładnie zamocować. Nie jest to jednak zabieg bolesny.

W naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy kompleksowe usługi z zakresu nowoczesnej protetyki stomatologicznej. Doradzamy w wyborze odpowiednich rozwiązań i przygotowujemy licówki najwyższej jakości. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy oczywiście do Państwa dyspozycji.

Korony porcelanowe

Korony zębowe to specjalne nakładki o wyglądzie i kształcie naturalnych zębów, które są osadzane na oszlifowanych wcześniej zębach lub na specjalnych podbudowach. Takie rozwiązanie stosowane jest wówczas, gdy uzębienia nie da się wyleczyć metodami konwencjonalnymi.

Korony wykonywane są z różnych materiałów, ale najczęściej wybiera się nakładki z udziałem ceramiki, a więc porcelany. Imituje ona doskonale naturalny wygląd zębów. Do koron porcelanowych zalicza się:

– korony porcelanowe na podbudowie metalowej, które są trwałe i atrakcyjne cenowo, ale u niektórych osób wywołują alergię,

– korony porcelanowe na podbudowie z tlenku cyrkonu, który jest substancją trwalszą od metalu, a poza tym nie uczula,

– korony pełnoceramiczne wykonywane w całości z ceramiki, które prezentują się bardzo efektownie,

– korony akrylowe stosowane jako korony tymczasowe, bo nie są zbyt wytrzymałe.

Rodzaj koron dobieramy zawsze do indywidualnych potrzeb pacjentów i oczekiwanych efektów.

Korony porcelanowe mają sporo zalet. Są wytrzymałe, a przy tym prezentują się bardzo estetycznie. Nie odróżniają się na tle pozostałych zębów.  Po obsadzeniu w jamie ustnej nie powodują negatywnych reakcji ze strony organizmu. Dzięki nim pacjenci mogą odzyskać utraconą pewność siebie. Jeśli korony porcelanowe są w odpowiedni sposób pielęgnowane, mogą wytrzymać do 20 lat.

Korony porcelanowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób z przebarwionymi i zniszczonymi zębami. Warto się na nie zdecydować w przypadku rozległej próchnicy zębowej czy po zakończonym leczeniu kanałowym, gdy utracona została duża część kasy zębowej. Korony porcelanowe są dobrym wyborem dla osób, które złamały lub utraciły swoje zęby.

Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług w zakresie protetyki stomatologicznej. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiednich uzupełnień protetycznych i poprowadzimy przez cały proces leczenia. Skontaktować się z nami można osobiście lub telefonicznie.

Ekstrakcja zębów

Nowoczesna stomatologia pozwala na skuteczne leczenie zębów dotkniętych chorobą i to nawet w stopniu zaawansowanym. Ekstrakcja, a więc usunięcie zęba z zębodołu, jest dzisiaj ostatecznością. Czasem jednak niestety jest konieczna. Decyzja należy w tym przypadku do specjalisty.

Stomatolog lub chirurg stomatologiczny ocenia na podstawie zdjęć RTG i badania, jaka technika ekstrakcji będzie najlepszym rozwiązaniem. Zabieg zazwyczaj przeprowadzany jest przy znieczuleniu miejscowym. Znieczulenie ogólne jest wykorzystywane rzadko, bo wiązać się z nim mogą powikłania. To ekstrakcji zęba potrzebne są specjalistyczne narzędzia takie jak kleszcze czy dłuta. Cały proces nie powinien zająć więcej niż kilkanaście minut.

Ogromne znaczenie ma kontrola po wyrwaniu zęba. Trzeba mieć bowiem pewność, że wszystkie jego elementy zostały usunięte, a ewentualne zmiany oczyszczone. Nie może dość do rozprzestrzenienia się procesu zapalnego. Po ekstrakcji stosuje się na ogół specjalne opatrunki kolagenowe, które mają przyspieszyć gojenie się tkanek i zapobiec różnym powikłaniom.

Pacjent po wyrwaniu zęba powinien przestrzegać kilku podstawowych zasad postępowania:

– przez 2 godziny nie może jeść i pić,

– po 2 godzinach może wziąć zalecone lekarstwa,

– wskazane jest stosowanie zimnych okładów 3-4 razy dziennie,

– nie powinien spać z głową po stronie operowanej,

– zakazane są długie kąpiele w gorącej wodzie i uprawianie sportów przez minimum tydzień,

– nie można przez dwa dni po zabiegu myć zębów,

– nie należy przez 2 doby pić napojów gazowych i jeść gorących potraw,

– przez tydzień zaleca się rezygnację z palenia papierosów i picia alkoholu.

Istnieją także pewne przeciwwskazania do wykonania ekstrakcji zęba:

– bliskie sąsiedztwo zęba z guzem nowotworowym,

– usytuowanie zęba w naczyniaku krwionośnym,

– białaczka, anemia i hemofilia,

– niedobór żelaza i hemoglobiny,

– cukrzyca i choroby serca,

– miesiączka i ciąża (zabieg można wykonać po zakończeniu pierwszego trymestru).

Chirurgia stomatologiczna

W naszym gabinecie stomatologicznym możecie Państwo skorzystać z profesjonalnego leczenia w zakresie chirurgii stomatologicznej. Zapewniamy najwyższą jakość usług, co jest zasługą doświadczonej kadry specjalistów. Zapraszamy do kontaktu.

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina stomatologii, która koncentruje się przede wszystkim na operacyjnym leczeniu jamy ustnej i okolic, które do niej bezpośrednio przylegają. Jest to specjalizacja, która wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i dużego doświadczenia.

W przypadku chirurgii stomatologicznej najczęściej wykonuje się takie zabiegi jak:

– ekstrakcje zębów (usuwanie zębów), również zatrzymanych i niewyrzniętych,

– nacinanie ropni okołozębowych,

– usuwanie torbieli korzeniowych,

– odsłanianie zębów zatrzymanych w łuku, co często ma wskazanie ortodontyczne,

– dłutowanie zatrzymanych ósemek, a więc tzw. zębów mądrości w celu ich całkowitego usunięcia,

– resekcje wierzchołka korzeni i hemisekcje, które polegają na usunięciu korzenia zęba bądź jego elementów. Są one stosowane wówczas, gdy zabiegi endodontyczne nie są możliwe i w przypadku problemów periodontologicznych.

Chirurg stomatolog wykonuje także zabiegi plastyczne na kościach oraz tkankach miękkich, przede wszystkim przed rozpoczęciem leczenia protetycznego. W ramach jego zainteresowań znajdują się także zabiegi przeszczepów dziąseł, odbudowy kości, usuwania zmian w jamie ustnej np. brodawczaków i włókniaków. Przygotowuje także pacjenta do leczenia implantologicznego.

W naszym gabinecie stomatologicznym zadbaliśmy o najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala na wykonywanie dokładnej diagnostyki wstępnej i przeprowadzanie kompleksowych zabiegów chirurgicznych. Wszystkie zabiegi są przeprowadzane w znieczuleniu i są dla pacjentów w 100% bezbolesne.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą z zakresu chirurgii stomatologicznej, zapraszamy oczywiście do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Cenimy państwa prywatność
Ustawienia ciastek
Do poprawnego działania naszej strony niezbędne są niektóre pliki cookies. Zachęcamy również do wyrażenia zgody na użycie plików cookie narzędzi analitycznych. Dzięki nim możemy nieustannie ulepszać stronę. Więcej informacji znajdą państwo w Polityce Prywatności. Więcej.
Dostosuj Odrzuć wszystkie Akceptuj wszystkie
Ustawienia ciastek
Dostosuj ustawienia
„Niezbędne” pliki cookie są wymagane dla działania strony. Zgoda na pozostałe kategorie, pomoże nam ulepszać działanie serwisu. Firmy trzecie, np.: Google, również zapisują pliki cookie. Więcej informacji: użycie danych oraz prywatność. Pliki cookie Google dla zalogowanych użytkowników.
Niezbędne pliki cookies są konieczne do prawidłowego działania witryny.
Używamy plików cookie Google Analytics. Te pliki cookie będą przechowywane w przeglądarce tylko za państwa uprzednią zgodą.
Reklamowe pliki cookies służą m.in. do analizowania efektywności działań reklamowych i śledzenia konwersji.
Umożliwia wysyłanie do Google danych użytkownika związanych z reklamami

Brak plików cookies.

Umożliwia wyświetlanie reklam spersonalizowanych

Brak plików cookies.

Zapisz ustawienia Akceptuj wszystkie
Ustawienia ciastek
Wszelkie prawa zastrzeżone © Seofuture 2022.
Projekt i wykonanie - Seofuture.pl