Zespół

Karolina Bernacka 

Tytuł higienistki stomatologicznej otrzymała w łódzkiej szkole medycznej dla asystentek i higienistek.

W klinice wykonuje pełen zakres higienizacji scaling, piaskowanie, fluoryzacja oraz wybielanie gabinetowe i metodą nakładkowa.Cechuje ją spokój, opanowanie i doskonały kontakt z Pacjentem. Asystuje głównie przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych obejmując Pacjenta opieka pozabiegową

Cały czas poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i webinarach promujących nowości i najlepsze produkty dostępne na rynku.

dr n. med. Rafał Nogala

Ukończył studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym w łodzi w 2006 roku. Doktorat w 2011, specjalizacja z protetyki w 2012 roku. Uyskał też niemieckie prawo wykonywania zawodu (approbation als zahnarztw) w 2016 roku.

Zajmuje się trudnymi przypadkami klinicznymi, zakładaniem koron, mostów, licówek, a także estetyczną odbudową zębów (bonding). Jego hobby to podróże.

lek. dent. Natalia Pawlata

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2019 roku. W 2020 roku rozpoczęła rezydenturę  w zakładzie stomatologii zachowawczej z endodoncją. 

Pracuje w powiększeniu. Ciągle się szkoli i uczestniczy w konferencjach endodontycznych.  Zajmuje się także protetyką. Jej hobby to podróże.

lek. dent. Aleksandra Rataj

Specjalista endodoncji. Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2016 roku. Uzyskała tytuł specjalisty w tej dziedzinie stomatologii w 2021 roku. 

W swojej pracy zawodowej zajmuje się trudnymi przypadkami klinicznymi, bardzo ceni sobie dokładność i rzetelność. Ukończyła wiele kursów zawodowych m.in. „Zaawansowane procedury endodontyczne”, „Endoweek”, „Kompendium powtórnego leczenia kanałowego”, „Strategie perfekcyjnej endodoncji, opracowanie kanałów w procedurach” oraz uczestniczyła w licznych konferencjach. Stawia na ciągły  rozwój i dokształcanie się. 

lek. dent. Anna Forysiak (Bralewska)

W 2020 roku ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu Protetyki Stomatologicznej.

W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na komfort pacjenta i bezstresowy przebieg wizyty. Dzięki swojemu pogodnemu uosobieniu i cierpliwości szybko zyskuje sympatię również najmłodszych pacjentów.

W  KJ Stomatologia zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodontycznym. W wolnych chwilach radość sprawia jej tworzenie słodkich wypieków, malarstwo i podróże.

lek. dent.  Bartosz Rokosz

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończyłem w 2016.

Z zainteresowaniem od wielu lat zajmuje się chirurgią stomatologiczną, z której ukończył wiele prestiżowych kursów m.in. w ramach Akademii Dawsona. W szczególności cechuje go niebywała cierpliwość i stoicki spokój szczególnie do pacjentów młodocianych.

Główne kursy:

 • ,, Łatwa chirurgia dla każdego dentysty” – podstawowy kurs chirurgiczny
 • ,, Jak łatwo i bezpiecznie wykonywać trudne zabiegi chirurgiczne” – 2 stopień wtajemniczenia
 • ,, Implanty w odcinku bocznym i podniesienie dna zatoki szczękowej”
 • ,, kość to podstawa „ – podstawowy  kurs z augmentacji kości
 • ,, Podstawowy kurs implantologiczny, diagnostyka, planowanie, implantacja, pierwsza korona”

lek. dent. Adrianna Michalska (Pawełczyk)

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym. Studia ukończyła w 2019 roku. Staż podyplomowy odbyła w klinice stomatologicznej Servo Medica w Starowej Górze.

W swojej codziennej pracy głównie zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją w powiększeniu oraz najmłodszymi Pacjentami. Wykonuje zabiegi stomatologiczne w sedacji wziewnej z wykorzystaniem podtlenku azotu. Zależy jej na dokładności i staranności wykonywanych procedur oraz ciągłym doszkalaniu i zdobywaniu najnowszej wiedzy medycznej. Ukończyła wiele kursów m.in.:

 • „Kurs medyczny praktyczny – endodoncja – techniki podstawowe”
 • „Praktyczny kurs wykonania onlay – endokorny”
 • „Adhezja na usługach endodonty”
 • „Sedacja wziewna w praktyce stomatologicznej”
 • „Oszczędne opracowanie kanałów a prawidłowa obturacja”
 • „Kompozyt warstwa po warstwie – estetyczna odbudowa zębów przednich”
Wszelkie prawa zastrzeżone ©