IMPLANTY ZĘBÓW

Zadbamy o Państwa uśmiech kompleksowo. Gdy najważniejsza jest funkcjonalność, komfort i wysoka estetyczna, dobrze w przypadku braku zębowych sprawdzają się nowoczesne implanty zębów. W naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy profesjonalne zabiegi implantologiczne na najwyższym poziomie. Jednocześnie dbamy o zachowanie atrakcyjnych cen.

Implantologia to dziedzina stomatologii, która daje ogromne możliwości. Implantów w zasadzie nie da się odróżnić na pierwszy rzut oka od naturalnych zębów. To najlepsza imitacja naturalnych tkanek. Implanty są wytrzymałe i niezbyt trudne do utrzymania w czystości. Nic dziwnego w tym, że stawiają na nie osoby w różnym wieku. Dla organizmu dorosłego, zdrowego człowieka wszczepienie implantów wcale nie jest dużym obciążeniem. Dodatkowo jest to rozwiązanie na długie lata.

Implanty są częścią wszczepianą w kość. Zazwyczaj wykonuje się je z tytanu. Jest to bowiem materiał biokompatybilny, którego organizm nie traktuje jak ciało obce. Na implancie osadzana jest później imitująca prawdziwy ząb korona protetyczna lub most.

Implanty warto stosować z wielu powodów:

– są to niezawodne uzupełnienia protetyczne,

– w tym przypadku ryzyko uszkodzenia zębów i tkanek sąsiednich jest niewielkie,

– dzięki nim nie trzeba stosować protez ruchomych i klejów,

– są one stabilne i dają odczucia bodźców podobne do zębów naturalnych,

– pozwalają jeść różnego rodzaju pokarmy,

– to rozwiązanie długoterminowe, ekonomiczne.

W naszym gabinecie zatrudniamy doświadczonych specjalistów z zakresu implantologii. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, które zostały sprawdzone przez wielu pacjentów. Zabiegi wszczepiania implantów przeprowadzane przez naszych lekarzy są w 100% bezpieczne. Stanowią najlepszą inwestycję we własne zdrowie i wygląd. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie służymy pomocą.

Wszelkie prawa zastrzeżone ©