LICÓWKI

Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania protetyczne, w tym popularne licówki. Idealnie nadają się one do korygowania różnego rodzaju niedoskonałości zębów. Nasi specjaliści wychodzą z założenia, że każdy pacjent powinien wyjść z gabinetu zadowolony. Dlatego dbają o precyzyjne dopasowanie licówek. Serdecznie zapraszamy na konsultację.

Licówki to nic innego, jak cienkie płatki porcelany lub kompozytu przeznaczone do trwałego osadzenia na wargowej stronie zębów. Znajdują się one od strony przedsionka jamy ustnej bądź od strony policzka. Licówki z porcelany są estetyczne i trwałe, prezentują się bardzo naturalnie. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na ładnym uśmiechu.

Za sprawą licówek można szybko pozbyć się problemu niedoskonałych zębów. Są one nieocenione w przypadku:

– zmiany kolorystyki zębów,

– regulacji kształtu zębów,

– odbudowy brakujących fragmentów zębów,

– nadania zębom właściwej długości,

– zamaskowania przebarwień różnego rodzaju,

– likwidacji diastemy, a więc szpary między zębami,

– wyregulowania niektórych skrzywień zębów.

Przed założeniem licówek zęby trzeba oczywiście wyleczyć. Potem następuje pobranie wycisków w celu przygotowania wizualizacji efektu końcowego. Licówki wykonywane są zawsze przez doświadczonych protetyków przy udziale materiałów wysokiej jakości. Wyglądają jak prawdziwe zęby, ale mogą być od nich nieco jaśniejsze. Przekłada się to na estetyczny uśmiech. Po zaakceptowaniu przez pacjenta projektu następuje osadzenie licówek w jamie ustnej. Czasem konieczne może być delikatne wypreparowanie powierzchni zęba, aby można było je trwałe i dokładnie zamocować. Nie jest to jednak zabieg bolesny.

W naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy kompleksowe usługi z zakresu nowoczesnej protetyki stomatologicznej. Doradzamy w wyborze odpowiednich rozwiązań i przygotowujemy licówki najwyższej jakości. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy oczywiście do Państwa dyspozycji.

Wszelkie prawa zastrzeżone ©