EKSPRESOWA NAPRAWA PROTEZ

Masz problem z protezą i potrzebujesz szybkiej pomocy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się ekspresową naprawą protez zębowych różnego rodzaju. Czekają na Państwa najlepsi eksperci z dziedziny protetyki stomatologicznej.

Naprawiamy zarówno protezy ruchome, jak i stałe. Wykorzystujemy przy tym najwyższej jakości materiały. Dlatego nie musicie się Państwo obawiać o ostateczną funkcjonalność protez i końcowy efekt wizualny.

Naprawiamy:

– licówki,

– korony i mosty,

– protezy szkieletowe różnego rodzaju,

– protezy osiadające częściowe i całkowite,

– protezy Overdenture.

Przychodzimy z pomocą:

– w przypadku pękniętych i złamanych protez,

– gdy zachodzi potrzeba dostawienia klamer do protez zębowych,

– gdy trzeba dostawić zęby do protez do ekstrakcjach zębów,

– przy wzmacnianiu protez siatką protetyczną,

– w przypadku korekty protez, które stwarzają pacjentom problemy.

Wiemy doskonale, że w tym przypadku czas ma ogromne znaczenie. Pacjenci chcą zazwyczaj  szybko naprawić swoją protezę, aby móc normalnie na co dzień funkcjonować. Dlatego wszystkie naprawy realizujemy wręcz ekspresowo. Często jesteśmy w stanie dokonać naprawy „od ręki”. Chcemy, aby wszyscy klienci byli zadowoleni z naszych usług.

Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Jeśli jesteście Państwo na etapie poszukiwania optymalnych protez pod kątem trwałości i komfortu użytkowania, chętnie doradzimy. Jesteśmy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

Na życzenie dajemy roczną pisemną gwarancję na każde wykonane w naszym gabinecie uzupełnienie protetyczne. To zdecydowanie wyróżnia nas na rynku. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że razie ewentualnych usterek służymy pomocą.

Jeśli mają Państwo problem ze swoimi protezami, zapraszamy jak najszybciej do skorzystania z naszych usług. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie w celu ustalenie dogodnego terminu. Możecie nas Państwo także odwiedzić osobiście. Ekspresowa naprawa protez do nasza specjalność.

Wszelkie prawa zastrzeżone ©